ТОВ "Акпадон-Агро"-   український виробник насіннєвого матеріалу, який пропонує аграріям купити насіння соняшника та  кукурудзи, високої якості за вигідною ціною.

Основні напрямки діяльності компанії:

  • селекція і вирощування високоврожайних гібридів соняшнику і кукурудзи;
  • доопрацювання насіння високоврожайних гібридів соняшнику, кукурудзи, на власному  сучасному заводі що знаходиться в Молдові та на заводах наших партнерів що знаходяться в Україні.
  • продаж високопродуктивного посівного матеріалу з високим потенціалом на території України та за її межами.

Наша компанія пропонує купити насіння:

  • соняшника власної, спільної з французькою та американською селекцією;
  • кукурудзи власної та вітчизняної селекції, та ексклюзивних сортів  селекції  Maїsadour Semences

 

У власності компанії ТОВ "Акпадон-Агро" - завод з доопрацювання насіння, оснащений сучасним обладнанням датської фірми «СIMBRIA HEID GmbH», на якому допрацьовують насіння відповідно до вимог Державного стандарту України.

ТОВ "Акпадон-Агро"-   працює в сільськогосподарській галузі з 1985 року. За цей час компанія стала визнаним виробником насіння сільськогосподарських культур. Передові технології і новаторський підхід зробили компанію успішною і дозволили зайняти провідні позиції на ринку вітчизняних виробників посівного матеріалу.

Агрофірма постійно збільшує площу ділянок гібридизації, веде роботу з селекції високоврожайних гібридів з новими якостями та стійкістю до різних захворювань. Селекціонери компанії отримали нові гібриди, стійкі до 7 (A-G) рас вовчка. При розмноженні та обробці посівного матеріалу ми використовуємо всі новітні знання і досвід в області насінневих технологій. В процесі виробництва, насіння проходять ретельне очищення, сортування, калібрування, а також обробку фунгіцидами, інсектицидами та стимуляторами росту. Обробка фунгіцидами та інсектицидами створюють кожному насінню найкращі умови проростання. Насіння проходять багатоступінчастий контроль і повністю відповідають стандартам, що підтверджуються сертифікатами якості.

Кваліфіковані фахівці агрофірми консультують аграріїв з питань підбору гібридів, умов сівозміни, технологій вирощування сільгоспкультур (класична, технологія Експрес, технологія Cleardfield): від підготовки ґрунту до збору врожаю, з огляду на кліматичні зони вирощування та склад ґрунту.

Високоякісне насіння в поєднанні з ефективними агротехнологіями - шлях до якісно нового рівня сільського господарства - показує досвід підприємства.

Купити насіння і гібриди соняшнику та  кукурудзи,  можна в торгових представництвах по країни, насіння експортуються в Сербію, Казахстан, РФ, Республіку Молдова та Республіку Білорусь. 

ТОВ "Акпадон-Агро" сьогодні - це європейські стандарти в культурі землеробства, в темпах впровадження нових технологій і якісного посівного матеріалу.